Novinky v LIVE VYSÍLÁNÍ od 19.10.2020

Novinky v LIVE VYSÍLÁNÍ od 19.10.2020

19. 10. 2020

LIVE Energy Studio je nyní možnost jak být v kondici a pečovat o svoje tělo a především mysl. Neustále se snažíme zlepšovat, posunovat dál, inspirovat vás a také “existenčně přežít” dobu, ve které jsme. Pro každého z nás je doba složitá a o to více si vážíme toho, že jste s námi a našimi lektory LIVE #vyimyspolecne. Děkujeme vám.

Připravili jsme pro následující týdny a asi i měsíce novou strukturu společného LIVE streaminguEnergy Studií a Power Yoga Akademie. Seznamte se s novinkami, které přinášíme.

Energy LIVE rozvrhy - všichni, kdo chtějí cvičit, odreagovat se, vzdělávat se a být inspirováni v LIVE vysílání Energy Studií a PYAkademie logujte stránku https://live.energystudio.cz kde najdete všechny typy LIVE vysílání. Vstup na veškeré rezervované lekce, akce i konzultace je pouze přes rozvrhy na  https://live.energystudio.cz

Energy KREDIT - připravili jsme nový systém dobíjení kreditního konta, které vidíte při svém přihlášení. Každá lekce, akce a kurz je oceněný hodnotou kreditů (1kredit=1 Kč) a dle vypsaného typu lekce uplatňujete své nabité kredity v rámci vybraného LIVE vysílání. Minimální nabití kreditů je 160 Kč. Tím získáte 160 kreditů, které lze uplatnit na 1 LIVE lekci (160 Kč). Déle trvající akce vyžadují od 320 kreditů. Své konto můžete nabíjet i vyššími částkami 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč nebo zvolit vlastní částku. V rámci kreditního systému nabízíme i možnost dobití 3000 Kč - forma daru, kde můžete s LIVE lekcemi cvičit bez omezení 1 měsíc.

LIVE lekce - řádné lekce vypsané pro běžnou jógovou praxi s lektory Energy Studií i Power Yoga Akademie. V lekcích můžete cvičit, odreagovat se s vaším oblíbeným lektorem jógy. Členové ES mají vstup v rámci svých aktivních členství. Studenti Power Yoga Akademie zde mohou načerpat hospitační lekce v rámci jejich vzdělávání. Lekce jsou určené všem z celého on-line světa a je možné zakoupit i kredit na jednu, nebo více lekcí i akcí.

LIVE AKCE - je věnovaná jógovému tématu, které je určené pro širokou veřejnost a také pro studenty v jejichž výuce se téma již objevilo a chtějí si ho zopakovat a prohloubit. Online akce slouží k udržení kontinuity a vazby v rámci kurzu, pomůžeme vám s praxí i teorií pro domácí samostudium. V rámci LIVE AKCÍ vždy probíhá jógová praxe na dané téma a k tomu teorie, rozbor i praxe, a proto buďte připraveni na praxi i teorii.

Studujete-li v rámci kurzů instruktor jógy Power Yoga Akademie, které se musely nyní v důsledku vyhlášení vládních nařízení zastavit? Máte před zkouškami? Máte zájem o informace k praxi jógy různými způsoby? Nemusíte být pouze student PYA, ale stačí toužit po informacích, a ty vám nabízíme v rámci celého LIVE vysílání.

LIVE KONZULTACE - slouží pro aktuální studenty Power Yoga Akademie ke konzultování zkušeností, řešení otázek a praktických dotazů z vaší praxe a studia.

Každá AKCE a KONZULTACE se nahrává a přihlášeným, i těm, kteří o ni požádají, bude zaslána, abyste mohli studovat ve chvíli, kdy máte čas.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LIVE VYSÍLÁNÍ -postup přihlášení zůstává stejný, přihlásíte se přes LIVE rozvrh, kde společně naleznete lekce jógy, akce, konzultace i kurzy. Při rezervaci u každé lekce v rozvrhu vidíte množství kreditů, které se vám rezervací odečte, stejně jako stav svého LIVE kredit konta. Pokud nemáte dostatek kreditů k rezervaci, tak vás na to systém upozorní. Platba probíhá pouze kartou.

  • Majitelé členství Energy Studií mohou čerpat lekce zdarma v rámci svého členství. Akce, workshopy a kurzy si mohou koupit v rámci kreditového systému.
  • Majitelé permanentek Energy Studií si mohou požádat o převedení vstupů z běžné permanentky v ES na LIVE kredity.
  • Všichni, kdo chtějí dále cvičit, mohou pomocí kreditů vstupovat na vypsané lekce, akce, workshopy a kurzy.
  • Nově je možné věnovat i DAR v hodnotě 3000 Kč a neomezeně cvičit po dobu 4 týdnů.