Jednoduchý postup cvičení s LIVE lekcemi pro každého

Jednoduchý postup cvičení s LIVE lekcemi pro každého

01. 10. 2020

Je to prostě nová výzva, naučit se pracovat s virtuálním světem a v něm si prozatím užít domácí praxi jógy... i tak je to o kontaktu, emocích a prožitku. Nejedná se o sociální sítě, ale o JEDNODUCHOU práci s internetem a vaši domácí jógovou praxi s Energy Studiem. 

Jsme v jiné době a tak i ti, co nemají rádi internet, sociální sítě a práci s počítači se učí novým věcem. Kdo nemá rád sociální sítě, vůbec nevadí, protože LIVE online lekce jógy fungují přes počítač, telefon nebo tablet a sociální sítě k tomu nepotřebujete. Je to prostě nová výzva, naučit se pracovat s virtuálním světem a v něm si prozatím užít domácí praxi jógy.

Jak se můžeme setkat ve virtuálním prostoru?

1. navštivte stránky https://live.energystudio.cz

2. přihlaste se (pokud nemáte účet v rámci Energy Studia, Jóga Dnes, Power Yoga Akademie, Jóga Marketu - bezplatně si ho vytvořte). Zde je odkaz na vytvoření registrace (nemáte-li ji): https://www.energystudio.cz/registrace - tím si vytvoříte svůj tvz. „Chytrý účet“ a budete moci se skrz e-mail a heslo, které si zde nadefinujete, přihlašovat se k pravidelnému cvičení.

3. podívejte se do rozvrhu, vyberte si lekci a klikněte na "rezervovat lekci", pak pokračujte podle instrukcí (platba proběhne kartou, nebo z permanentky v Energy Studu, či aktivního Energy členství - pište pro aktivování permanentky a členství na recepce2@energystudio.cz, nebo předplatného LIVE lekcí). Pokud ještě není 15 minut před začátkem lekce vidíte odpočítávání času, kdy máte přijít na svou lekci. 

4. pod tlačítkem "rezervovat lekci" je uvedený text: "Pro správné spuštění online lekce si do telefonu nebo počítače nainstalujte aplikaci ZOOM (zdarma pro Windows, iOS a Android) https://zoom.us/download  Tuto aplikaci si stáhněte do přístroje, který budete používat (tablet, telefon, laptop (www.zoom.us), apod.) Jedná se o systém a aplikaci, která vám umožní dobře shlédnutí vybrané lekce.

5. zhruba 15 minut před začátkem lekce se vraťte na stránky https://live.energystudio.cz a k vybrané lekci. V rozvrhu lekcí klikněte na tlačítko "Spustit online lekci".

6. přijďte do virtuálního sálu 15-14 minut před začátkem lekce. Můžete si povídat, ptát se na praxi, připravit si místo, zvuk, kamery v přístrojích. Připravujeme se na společnou lekci.

 

Rozvrh se vypisuje vždy v sobotu na další týden. Přes web se dělají registrace na lekce. Využít ke vstupům na lekce můžete jednotlivé vstupné, permanentky a členové ES členství - jen je třeba permanentku a členství aktivovat na emailu: recepce2@energystudio.cz. Návod najdete na www.energystudio.cz

Je možné poskytnout i dar (2 nebo 4 týdny nonstop cvičení ve virtuálním Energy Studiu) na provozní náklady studií...a my vám za to moc děkujeme. 

POZOR!

Na lekci je třeba přijít od 15 do 14 minut předem. S pozdním příchodem se již na lekci nedostanete. Podložku mějte nastavenou cca 2,5-3 metry před kamerou - záleží na místě, které máte k dispozici. Ve chvíli, kdy lekce začne, vypněte mikrofony (mute). Kameru je dobré mít zapnutou pro interakci - lektor a vy, skupina, ale nechcete-li kameru z vaší strany, nepouštějte si ji.

 #vyimyspolecne

Když si lekci rezervujete na https://live.energystudio.cz do rozvrhu se vraťte před začátkem lekce a zde vstoupíte do online lekce. V PC, tabletu i telefonu je potřeba mít aplikaci ZOOM. To je prostředí, do kterého vás pak dovede kliknutí v rozvrhu na online lekci. Vždy do lekce vstupujete přes https://live.energystudio.cz 

Jsme moc rádi, že po několika již proběhlých lekcích si chválíte kontakt, interakci lekce s lektorem a vámi, sdílení a radost z jógy. Moc vám děkujeme. Děkujeme Vám, že jste s námi. Jsme také s vámi. Držte se a hlavně buďte zdraví! 

 

IMG_1846.jpeg
IMG_1894.jpeg
IMG_1920.jpeg
IMG_1957.jpeg
IMG_2011.jpeg
IMG_2056.jpeg
IMG_2061.jpeg
IMG_3290.jpeg
IMG_3295.jpeg