Info k znovu otevření, LIVE lekcím i dárkovým bonusům pro členy

Info k znovu otevření, LIVE lekcím i dárkovým bonusům pro členy

15. 04. 2020

Získejte DÁREK za vaši PODPORU….1 až 3 měsíce ZDARMA a buďte s námi v kontaktu. Aktuální info ke znovu otevření ES, LIVE lekcím a situaci (15.4.)

 

Energy Studia jsou již přes měsíc zavřená. Přišel koronavirus a svět se postupně zastavil, stejně jako my. Donutilo nás to zastavit se a jít do sebe a hledat v sobě jistotu, o kterou bychom se mohli opřít, když všechno okolo byla a je velká nejistota. Vlastně nám to pomohlo ověřit si, jaký trénink jógy před Covidem, byl. 

V tuto chvíli byl oznámený termín, od kterého se můžeme odpíchnout, a můžeme začít uvažovat o tom, že studia opět otevřeme. Někdo si doporučení vykládá, že již 11.5. - fitness centra a posilovny - bez šaten a soc. zázemí. My si to však nemyslíme a i z logiky věci spadáme pod další termín rekondice. Pravděpodobný termín je 25.5.2020. Je možné, že se podaří dříve, nebo právě toho 25.5. a nebo i později. Musíme to nechat přítomnosti, ale věřme, že 25.5. se budeme moci sejít. Budeme věřit, že vše ve společnosti bude nakloněno i společně s ochranou seshora, a my se budeme moci opět setkávat. Budeme vás v průběhu informovat. (Aktualizace 16.4. - a je také možné, že skupinové lekce jógy spadají až do 8.6. - tedy poslední vlny otevírání). Nikdo prostě neví.

Rádi bychom vás oslovili s možností uvolnit opět pravidelné splátky vašeho členství do doby, než se potkáme. Tento proces pomůže částečně zajistit provozní náklady i honoráře lektorů, kteří přišli o honoráře. Někteří z vás již svá členství otevřeli (doba, kdy se nesetkáváme se přidá na konec smlouvy), nebo někteří doplnili kredit na permanentkách. Vám všem jsme jako poděkování navíc otevřeli LIVE lekce ve virtuálním Energy Studiu, kde s námi každý den můžete 2-3krát praktikovat lekce jógy s oblíbenými lektory. Pokud si zarezervujete v systému https://live.energystudio.cz svou LIVE lekci a nestihnete ji, můžeme vám zaslat link, aby Vám lekce neutekla. 

12.3. - den, kdy se provoz studií zastavil, jsme členům pozastavili platby měsíčního členství. Všechny smlouvy jsou zastaveny a doba, kdy bylo zavřeno, se přidá na konec smlouvy a u lidí s otevřeným členstvím během této doby přidáme i děkovný bonus 1-3 měsíce ZDARMA. 

Máte-li zájem o aktivování, obnovení členství, prodloužení, nebo chcete-li si zajistit nové členství, nabízíme Vám, jako poděkování DĚKOVNÉ BONUSY k době přidané k vaší smlouvě za zavřené dny.

Napište na: recepce2@energystudio.cz a platby obnovíme výzvou, nebo připravíme novou smlouvu, či permanentku.

  • Jste-li majitel členství hrazeného po měsících, čas, který uhradíte (měsíční splátky) v době zavření v rámci Energy členství, vám nastavíme navíc s děkovným bonusem + 1 měsíce zdarma na konec vaší smlouvy.
  • Jste-li majitelé ročního členství, nabízíme možnost dokoupení navíc 2 měsíců za cenu 1900 Kč s děkovným bonusem 1 měsíc zdarma.
  • Chcete-li si prodloužit nyní své členství o 1 rok za cenu, kterou jste měli, nabízíme vám děkovný bonus 3 měsíce zdarma.
  • Členové, kteří budou chtít otevřít své členství (měsíční platby, prodloužení členství, dokoupení měsíců ke členství navíc) a nechají si ho aktivní, mohou VYUŽÍVAT cvičení s LIVE lekcemi, jako další poděkování za vaši PODPORU.  
  • Chcete-li podpořit studia v rámci zakoupení permanentky s bonusem 3 vstupů zdarma, můžete zakoupit na internetu ve svém profilu v záložce ENERGY STUDIO, nebo pište na e-mail. 
  • Nenavštěvujete-li Energy Studia a chcete dát příspěvek, na https://live.energystudio.cz naleznete záložku „Koupit vstup“, kde můžete na LIVE Energy lekce zakoupit jednotlivý vstup, nebo poskytnou podporu ve formě daru, ve kterém je neomezené cvičení s LIVE lekcemi. 

Pro aktivování, prodloužení, nebo rozšíření pište: recepce2@energystudio.cz

Těšíme se opět na všechny v Energy Studiích. 

Vašek a Jakub